#FiiVoluntar

Hai în echipa noastră

Asociația YouStars caută voluntari pasionați de comunicare, social media și editare video!

Ești pasionat de social media, comunicare și editare video? Ai vrea să-ți folosești cunoștințele și creativitatea pentru o cauză nobilă? Atunci, suntem în căutarea ta!

Ne dorim să extindem echipa noastră de voluntari și să aducem în această echipă persoane care să gestioneze și să dezvolte activitatea noastră de comunicare, social media și să se ocupe de editarea video. Vezi aici proiectele noastre – asociatia.youstars.ro

Ce ne dorim de la tine:
  • Interes în domeniul comunicării și social media.
  • Cunoștințe în utilizarea platformelor de social media (Facebook, Instagram, Tik Tok etc.).
  • Abilități de editare video și cunoștințe în utilizarea software-urilor de editare video.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.
Ce vei face ca voluntar în echipa noastră de comunicare, social media și editare video:
  • Vei dezvolta și implementa strategii de comunicare online pentru promovarea activităților și evenimentelor noastre.
  • Vei crea conținut atractiv și relevant pentru canalele noastre de social media.
  • Vei realiza și edita materiale video pentru promovarea și documentarea proiectelor noastre.
  • Vei gestiona și monitoriza activitățile și interacțiunile pe platformele de social media.
  • Vei colabora cu echipa noastră pentru a dezvolta și implementa campanii de conștientizare și promovare.

Ce oferim?

• Oportunitatea de a te implica într-o cauză valoroasă și de a contribui la dezvoltarea tinerilor talentați.
  • O experiență de învățare și dezvoltare în domeniul comunicării, social media și editării video.
  • Colaborarea cu o echipă dedicată și entuziastă.
  • Recunoaștere și recomandări pentru implicarea ta.

contact@youstars.ro

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre de comunicare, social media și editare video, trimite-ne CV-ul tău și o scurtă descriere a motivației tale folosind formularul de mai jos!

CV-ul tău