Donează!

Asociația YouStars Events, asociație non profit, cu sediul în Smeura, Str. Olteni, Nr. 12, județul Argeș, înregistrata cu Certificat de Inscriere a Persoanei Juridice fără Scop Patrimonial nr. 40/RA/ 2016, CIF 36930330, cont in lei RO86 BTRL RON CRT 0361 695 201, deschis la Banca Transilvania,  reprezentată de Cosmin – Andrei NEACȘU, cu funcția de Președinte.

Poti sustine proiectele Asociației YouStars  printr-o donație online (plata simpla cu cardul).
Plata este securizata si se realizeaza prin intermediul procesatorului de plati Netopia Mobilpay fiind similara cu orice plata securizata de pe siteurile ecommerce. Singura diferenta este ca suma de plata (suma pe care vrei sa o donezi) o introduci tu singur intr-o pagina intermediară.

CINE NE POATE SUSȚINE?

Conform Codului Fiscal, urmatoarele categorii de persoane pot redirectiona 3,5% din impozitul pe venit catre Asociatia YouStars Events:

COMPANII

Companiile care plătesc impozit pe profit / venit și nu sunt în insolvență.

SALARIAȚI

Persoane fizice care au avut un contract de munca incheiat in anul 2022.

PENSIONARI

Persoane ce au avut pensie mai mare de 2000 RON lunar în anul 2022.

Cu sprijinul dumneavoastră:

• vom oferii ore de terapie logopedică/ senzorială copiilor din mediul rural Argeșean.
  • vom intervieva zeci de oameni de valoare continuând să inspirăm tinerii.
  • vom realiza și distribuii GRATUIT episoade cu Aventurile lui LittleEdu, unităților de învățământ din România.